Home

posypať lenivý kľúč бароко тенис plaziť aukcie vrátenie

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Дамян Аврамовски спечели  турнира на оранжев корт, проведен на 1882, като на финала се наложи  категорично над Мартин Валеов с 10-2. Младия талант на Бароко спорт
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Дамян Аврамовски спечели турнира на оранжев корт, проведен на 1882, като на финала се наложи категорично над Мартин Валеов с 10-2. Младия талант на Бароко спорт

Мартин Милчев спечели Чалънджъра в "Бароко"

Новини - Българска федерация по тенис

Матеуш Ейсмонт срази Марк Хаджижеков в гладиаторска битка на Бароко

Тенисисти от 20 държави участват в "Барокко Къп 2019"

Бароко спорт приема втория "Чаленджър" за 2022 - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Запишете детето си на Детска лятна академия в Бароко спорт!!! - Click and  Play
Запишете детето си на Детска лятна академия в Бароко спорт!!! - Click and Play

Никол Нунева грабна купата на двойки до 12 г. на "Тенис Европа" | Бряг News  - Новинарски сайт
Никол Нунева грабна купата на двойки до 12 г. на "Тенис Европа" | Бряг News - Новинарски сайт

През уикенда на кортовете на ТК Бароко Спорт, гр.София се

ТК... - Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт | Фејсбук

Тенис
Тенис

Отборът на русенския тенис клуб "Приста 2011" победи с 3-1 ТК "Бароко  спорт" - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област
Отборът на русенския тенис клуб "Приста 2011" победи с 3-1 ТК "Бароко спорт" - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

7 българчета се класираха за втория кръг на Бароко Къп 2019

Нова победа за талант от Варна на Източно-Европейското първенство по тенис  до 14 г. - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Нова победа за талант от Варна на Източно-Европейското първенство по тенис до 14 г. - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Ивайло Керемедчиев е шампион на Държавен турнир по тенис за мъже в Хасково  - Tribune.bg
Ивайло Керемедчиев е шампион на Държавен турнир по тенис за мъже в Хасково - Tribune.bg

Дарислав Николов взе купата в Шестия вечерен турнир на ИТЛ -  Interactive-Tennis.com
Дарислав Николов взе купата в Шестия вечерен турнир на ИТЛ - Interactive-Tennis.com

Тенис кортове

Една от най-добрите зали за тенис вече на един клик разстояние! - Click and  Play
Една от най-добрите зали за тенис вече на един клик разстояние! - Click and Play

Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното  лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас
Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас

Тк Бароко приема турнир от сериите Challenger - Тенис - Мъже - Gong.bg

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Венета Генчева (Бароко  Спорт) спечели турнира до 12г. проведен на НСА с убедителното 4-1 4-1 срещу  Я.Кирчева. | Facebook
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Венета Генчева (Бароко Спорт) спечели турнира до 12г. проведен на НСА с убедителното 4-1 4-1 срещу Я.Кирчева. | Facebook