Home

autor prispievateľ Vytrvalosť majstrovstvá slovenska v boxe do 70 kg pľúca zmätok vec

Trebišov sa pýši majstrom Slovenska v boxe - MESTO TREBIŠOV

Box – športové správy a novinky zo sveta boxu - strana 3 | Športky.sk

Majstrovstvá Slovenska v boxe v Holíči - YouTube

Slovensko má istú tretiu medailu, Alexandra Filipová je vo finále kickboxu

Majstrovstvá Slovenska v boxe: Dva tituly si odniesli zverenci Tomiho Kida

Boxerský klub SM získal na majstrovstvách Slovenska päť medailí - Vranovské  novinky
Boxerský klub SM získal na majstrovstvách Slovenska päť medailí - Vranovské novinky

slovakiabox Instagram posts (photos and videos) - Picuki.com

BOX: Majstrovstvá Slovenska žiakov a mladšieho dorastu - REGIONVT

Amatérští boxeři začnou brzy bojovat v upravených váhových kategoriích -  iDNES.cz
Amatérští boxeři začnou brzy bojovat v upravených váhových kategoriích - iDNES.cz

Takéto sú výsledky majstrovstiev Slovenska v boxe v Nitre. Súťažilo sa v 8  kategóriách - NitraDeň.sk
Takéto sú výsledky majstrovstiev Slovenska v boxe v Nitre. Súťažilo sa v 8 kategóriách - NitraDeň.sk

Boxeri v podpore NŠC majstrami Slovenska vo svojich kategóriách - Národné  športové centrum
Boxeri v podpore NŠC majstrami Slovenska vo svojich kategóriách - Národné športové centrum

Piešťanec majstrom Slovenska v boxe – pnky.sk

Slovenská boxerská federácia | Bratislava

Boxerom z východu sa v Medzinárodnej lige darilo | SPORTNET

MS v boxe 2021: Lukáš Fernéza, Viliam Tankó a Matúš Strnisko hrali 1. kolo  | SPORTNET
MS v boxe 2021: Lukáš Fernéza, Viliam Tankó a Matúš Strnisko hrali 1. kolo | SPORTNET

Kickbox: Karchová postúpila do finále ME organizácie WAKO | SPORTNET

Box: Domácemu súperovi nedal šancu. Devin Haney si udržal titul majstra  sveta v ľahkej váhe
Box: Domácemu súperovi nedal šancu. Devin Haney si udržal titul majstra sveta v ľahkej váhe

MSRMD2008VRA

Levický Dom športu na turnaji II. ligy v boxe privítal boxerov z celého  Slovenska - výsledky a fotografie - Leviceonline.sk
Levický Dom športu na turnaji II. ligy v boxe privítal boxerov z celého Slovenska - výsledky a fotografie - Leviceonline.sk

Boxerský šampionát: slovenská invaze a boj o uvolněné trůny! - Aktuálně.cz