Home

percento maximalizovať porcelán prípravka futbal leopoldov priestor vidlička pravopis

MTK Leopoldov - TJ Slovan Červeník | Prípravka-U11-sk.B-ObFZ TT 11. kolo |  SPORTNET
MTK Leopoldov - TJ Slovan Červeník | Prípravka-U11-sk.B-ObFZ TT 11. kolo | SPORTNET

MTK Leopoldov

MTK Leopoldov | Leopoldov

MTK Leopoldov vs. TJ Slovan Červeník - 1 : 5

Prípravka na záverečnom turnaji ObFZ neprehrala :: TJ Slavoj Boleráz

MTK Leopoldov - Najlepšie sa na halovom turnaji ObFZ Trnava umiestnila  prípravka MTK Leopoldov, ktorá súperila v skupine s Dolnými Orešanmi,  Zelenčom a Chtelnicou. Prípravka hrala systémom každý s každým 1x15 minút
MTK Leopoldov - Najlepšie sa na halovom turnaji ObFZ Trnava umiestnila prípravka MTK Leopoldov, ktorá súperila v skupine s Dolnými Orešanmi, Zelenčom a Chtelnicou. Prípravka hrala systémom každý s každým 1x15 minút

Leopoldov | ObFZ Trnava

Žiaci MTK Leopoldov sa cez víkend tešili z víťazného pohára | ObFZ Trnava

MTK Leopoldov muži jar 2017 | ObFZ Trnava

MTK Leopoldov | Facebook

MTK Leopoldov - SPORTA HLOHOVEC | Prípravka-U09-sk.A-ObFZ TT 7. kolo |  SPORTNET
MTK Leopoldov - SPORTA HLOHOVEC | Prípravka-U09-sk.A-ObFZ TT 7. kolo | SPORTNET

Leopoldov sa na jar bude snažiť zbierať body | ObFZ Trnava

Galéria – SFC Kopánka

MTK Leopoldov vs. FK Šulekovo - 9 : 0

MTK Leopoldov - Počas víkendu nás čakajú viaceré domáce zápasy: Prípravka  MTK Leopodov odohrá v sobotu domáci zápas o 10:30 s Koplotovcami, Žiaci v  sobotu privítajú doma súpera z Dvorníkov o 12:30,
MTK Leopoldov - Počas víkendu nás čakajú viaceré domáce zápasy: Prípravka MTK Leopodov odohrá v sobotu domáci zápas o 10:30 s Koplotovcami, Žiaci v sobotu privítajú doma súpera z Dvorníkov o 12:30,

SPRÁVA O ČINNOSTI

Na turnaji v Leopoldove prvý :: TJ SLAVOJ BOLERÁZ - PRÍPRAVKA

MTK Leopoldov - Program víkendových stretnutí je nasledovný: Prípravka 21.  apríla 2018, teda dnes, o 10:30 privíta súpera z Kľačian, Žiaci, takisto  dnes, o 13:00 si zmerajú sily na domácom ihrisku s
MTK Leopoldov - Program víkendových stretnutí je nasledovný: Prípravka 21. apríla 2018, teda dnes, o 10:30 privíta súpera z Kľačian, Žiaci, takisto dnes, o 13:00 si zmerajú sily na domácom ihrisku s